Ansilver®

ANSILVER®Profi

URČENÍ: ANSILVER®Profi je moderní ekologický protiplísňový a antibakteriální přípravek s obsahem biogenních sloučenin stříbra určený k preventivnímu či sanačnímu ošetření interiéru a exteriéru staveb, zejména ke stabilizaci a preventivnímu ošetření omítek, do stěrkových a spárovacích hmot. Předností přípravku je ekologičnost, zdravotní nezávadnost a dlouhodobost účinku. Tyto vlastnosti jej předurčují k použití všude tam, kde je nutno zajistit mikrobiální čistotu prostředí, zejména do obytných prostor, skladů potravin, potravinářských provozů, zdravotnických zařízení. Přípravek je povoleno používat i v nepřímém styku s potravinami.

Ke stažení:
ANISILVER PROFI
KBU - ANISILVER PROFI
Návod ANISILVER PROFI

ANSILVER®PROFI SAN

URČENÍ: Kapalný suspenzní přípravek ANSILVERO PROFI SAN je určený na komplexní ochranu dřevěných konstrukcí, krovů, podlah, obkladů v interiérech i exteriérech. Dodává se ve formě koncentrátu. Aplikuje se nátěrem, postřikem, máčením nebo tlakovou impregnaci.

Ke stažení:
ANISILVER PROFI SUN
KBU - ANISILVER PROFI SAN
Návod ANISILVER PROFI SAN

ASANEX®

URČENÍ: je kapalný antimikrobiální, hlavně protiplísňový suspenzní prostředek s bělícím účinkem určený pro komplexní sanaci vlhkých zdí budov a sklepních prostor a také koupelen, skladů ovoce a zeleniny a pod. Přípravek působí na celou škálu mikroorganismů, které jsou schopné množit se na vlhkých zdech. Přípravek působí okamžitě i preventivně. Působením chlornanu se okamžitě ničí už narostlé kolonie plísní a dalších mikroorganismů a do cca 0,5 hod. se projeví i bělící účinek. Desinfekční a bělící účinek trvají cca 3 hodiny. Následně antimikrobiální složka ANSILVER® (obsahující aktivní stříbrnou sloučeninu) dlouhodobě a aktivně likviduje podhoubí plísní a zabraňuje růstu nových kolonií mikroorganismů. Účinné látky jsou chlornan sodný a chlorid stříbrný.

Ke stažení:
KBU - ASANEX
Návod ASANEX

KLIMAX®

URČENÍ: je kapalný antimikrobiální přípravek určený hlavně na preventivní ošetření klimatizačních jednotek v automobilech, obytných a průmyslových objektů. Může se použít i při ošetření už používaných a znečištěných klimatizací. Jeho působení je okamžité a následně preventivní: dlouhodobý preventivní účinek ve vlhkém prostředí je daný působením aktivních sloučenin stříbra z antimikrobiální přísady ANSILVER?, která účinně zabraňuje nárůstu nových kolonií mikroorganismů. Doba účinku je min. 6 měsíců.

Ke stažení:
KBU - KLIMAX
Návod KLIMAX